Telefon
WhatsApp
Canlandırıcı Saç Bakım Kürü

Bunun icin size saclarınıza iyi gelecek bir kür hazırladık.

Gelelim bu kürü nasıl hazırlandığına....

Kuru Saç Bakımı Nasıl Yapılır | Tesettür Giyim
Elinizde olması malzemeler:

 Hint yağı, aloe vera bitkisi,zeytin yağı ve yumurta bu malzemeler bir saçın canlılığını ve sağlığını geri kazandırmak için yeterli malzemeler.
Öncelikle hint yağının ve zeytin yağının saça ve cilde olan faydalarını artık herkesin bilgisinde aloe vera bitkisinin de bu yağlardan aşağı kalır yanı olduğu söylenemez, hücre yenileyici ve antiseptik özelliği ile tıp ve kozmetik sektörünün göz bebeği diyebiliriz.

Sert ve Kuru Saçlar İçin Erkek Saç Bakımı Tüyoları | Saç Bakım Güzellik

Aloevera bitkisinin ikiye bölüp içindeki jeli yada aloevera yağını da kullanabilirsiniz. Gelelim Yumurtaya yumurtadan bir çoğunuz tiksine bilir fakat Yumurtanında saç ve cilt güzelliğine büyük bir katkısı olduğunu da unutmayalım. Bir çok kişi Yumurtanın sadece beyazını kullanmayı tercih eder fakat her iki kısmını da kullanıyoruz çünkü yumurtanın beyazı, protein yapıda dır.

Kuru Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı? - kuaforumden.com

Saçımızın %80 nin bir protein çeşidi olan keratin den oluştuğunu da artık her kes biliyor. Bu nedenle yumurtanın beyazı saçımızın yapısını onarıcı etkisi vardır. Yumurtanın sarısında ise, bol miktarda vitamin ve mineraller bulunduğu için saçımızın vitamin ve mineral ihtiyacını  karşılayarak daha sağlıklı bir görünüm sağlamakta dır. Bu malzemeleri boya kabın da karıştırıp saçınıza uygulayın en az iki saat bekledikten sonra saçınızı bitkisel şampuanla yıkayın.
Not: Eğer saçlarınızın daha nemli veya uzun olmasını istiyorsanız saç bakım kürünüzün içine ılık sütte ekleye bilirsiniz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!