Telefon
WhatsApp
Göbek Yağları Nasıl Yakılır

Diyet

????Günlük diyetinizi bitkisel lif içeren yiyeceklerle, yani çiğ sebze ve meyvelerle zenginleştirin.

Sağlıklı lif içerdiklerinden tahıl ve kepek de yiyin.

????Protein açısından zengin besinler insan vücudu için gereklidir.

Bu çok ihtiyaç duyulan ürünler kategorisi şunları içerir:

Balık, yumurta, diyet eti, az yağlı süzme peynir ve peynir. ????Doymamış yağlarda bulunan yağ asitleri, karın yağ yakımını artırmaya yardımcı olduğundan, diyetinize zeytinyağı, avokado ve fındık ekleyin.

????Karbonhidrat alımı kesinlikle sınırlandırılmalıdır. Tatlı sodayı (maden suyuyla değiştirin), kurabiyeleri ve zencefilli kurabiyeleri tamamen unutun.

Özellikle süt tercih ediyorsanız, günlük olarak yediğiniz çikolata miktarını da azaltmanız gerekecek. ????Diyetinize lezzetli tahıllar ekleyin - yulaf ezmesi, karabuğday ve pirinç. Tahılların, kanımızın çeşitli mikro elementlerle doyurulduğu karmaşık karbonhidratlar içerdiğini unutmayın.

????Tüm fast food sevenler, onu günlük diyetlerinden tamamen çıkarmak zorunda kalacaklar. ????

Siyah çayı yeşil çayla değiştirin. Yağ yakımına yardımcı olan yeşil çaydır. ????Ve son olarak, tüm vücudun metabolik süreçlerini hızlandırmak için en iyi katalizör olduğu için gün boyunca daha fazla su için.

Yukarıdaki ipuçlarını sürekli takip ederseniz ve son günlük öğünün kesinlikle yatmadan üç saat önce olması gerektiğini her zaman hatırlarsanız harika olur. ✔Spor Fiziksel egzersizler vücut için çok faydalıdır, çünkü onu oksijenle zenginleştirir ve ayrıca biriken yağın etkili bir şekilde yakılmasına katkıda bulunur.

Aşağıdaki spor aktiviteleri önerilir: ????

Tempolu yürüyüş, ????Kosu yapma, ????Bisiklet, ????Yüzme ve Su aerobiği, ????aerobik.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!